worldgc

AİLENİZ VE KENDİNİZ İÇİN DAHA İYİ BİR GELECEK Mİ HAYAL EDİYORSUNUZ?

World Green Card Organization olarak binlerce insanın Green Card çekilişini kazanmasına ve Amerika Birleşik Devletlerindeki hayatlarına başlamasına yardımcı oluyoruz.

Türk vatandaşlarının Green Card pastasından aldıkları pay oldukça düşük olduğu için bu payın artması adına Türk vatandaşı adaylara %20 İNDİRİM uyguluyoruz.

Green Card başvuru işlemlerinize başlamak için lütfen formu doldurun. En iyi danışmanlarımızdan biri en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir.

GREEN CARD BAŞVURU FORMU


  WORLDGC'ye HOŞGELDİNİZ

  Green Card Danışmanlık Hizmetlerine Hoşgeldiniz

  WORLDGC’de, sizin gibi insanların Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. insanların Amerika hayallerini gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olmak için yola koyulduk ve bu konuda bize güvenen müşterilerimizin Green Card çekilişi programında gerçek bir şansının olduğundan emin olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Danışmanlarımız sadece sizin başvurularınızı hazırlamakla kalmıyor, aynı zamanda çekilişi kazanmanız ve Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşmeniz konusunda yılların deneyimini kullanarak size yardımcı oluyorlar.

  Profesyonel Danışmanlık

  Deneyimli profesyonel kadromuz müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmayı bekliyorlar. Siz de bu deneyimden yararlanıp şansınızı arttırmak istemez misiniz?

  Her Yerdeyiz

  Farklı kıtalarda, bu kıtalardaki metropol şehirlerde sizi Amerika’ya yolcu etmeyi dört gözle bekleyen danışmanlarımızın olduğu şubelerimizden birine gelip bizimle tanışabilirsiniz.

  NEDEN BİZ

  Neden WorldGC'yi Tercih Etmelisiniz?

  WorldGC firması, Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmekle ilgilenen ve bu nedenle kapsamlı, karmaşık ve uzun bir başvuru sürecinden geçmesi gereken dünyanın her yerinden uygun adaylar ve aileleri için birinci sınıf bir hizmet sunmaktadır.

  Başvurunuzun Yeniden İncelenmesi

  Size atanan Göçmenlik Danışmanınız, başvurunuzu yapmadan önce başvurunuzun hatasız bir şekilde hazır olduğundan emin olmak için formunuzu bir kez daha satır satır inceleyecektir. Müşterilerimizin %50’den fazlası ilk başta geçersiz veya önemsiz veri ve bilgilerle doldurulmuş formlarla bize gelir ve yardım ister. Bu azımsanmayacak kitle bize başvurmamış olsaydı, formlarını o şekilde doldurmuş ve göndermiş olsalardı çekilişin başında diskalifiye olacaklardı. Siz de böyle bir hata yapmayın. Başvurmak için 1 sene daha beklemek zorunda kalmayın.

  Yeniden Başvuru

  Hizmet paketlerimizden hangisini seçtiğinize bağlı olarak, ilk turda çekilişi kazanmazsanız, başvurunuzu bir sonraki başvuru döneminde yeniden gönderiyoruz. Çekiliş formatında herhangi bir değişiklik yapılırsa, başvurunuzu da buna göre güncelleyip yeniden çekilişe katılımınızı sağlıyoruz.

  Üst Düzey Müşteri Hizmetleri

  Hizmet paketlerimizden hangisini seçtiğinize bağlı olarak, müşteri hizmetleri departmanımız başvuru süreci boyunca her türlü soru veya talepleriniz için desteğe hazırdır. Premium üyeler, telefon, e-posta ve çevrimiçi sohbet yoluyla kolayca erişilebilen özel VIP müşteri desteği alır.

  Danışmanlık Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?

  Hemen Bizi Arayın

  0850 711 0452

  Yenilenen Green Kart'ı Keşfedin

  Hakkımızda

  Başarılı Green Kart Başvurusu İçin
  Uzman Danışmanlık Hizmeti

  Online Başvuru Yapın

  Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız online olarak başvuru yapabilirsiniz. Formu doldurun, biz sizi arayalım.

  Sizi Arayacağız

  Ödemeniz gerçekleştikten sonra ilk görüşmemizi gerçekleştirmek üzere sizinle iletişime geçeceğiz ve danışmanlık hizmetimiz başlamış olacak.

  Ödeme

  İhtiyacınız olan hizmet paketini seçtikten sonra ödemenizi yapın.

  Özgürlüğün Keyfini Çıkarın

  Başarısı %100 kanıtlanmış profesyonel önerilerilerimizle artık başvuru yapmaya hazırsınız.

  FARK YARATIYORUZ

  Amerika Birleşik Devletleri'nde Yaşamak, Çalışmak, Ya Da Okumak Mı İstiyorsun?